Okoliczne anonse

Znane

znane nago znane polki nago celebrytki

Anonse Karlino
PRYWATNE FILMYOstatnio dodane

Dominująca prostytutka

Witaj kotku. Mam niecałe 34 lata. Kwota jaka mnie satysfakcjonuje to 80 zł za numerek. Jestem dupeczką gotową na seks z Tobą w każdym miejscu i o każdej porze. Wystarczy,że nie będziesz zwlekał i napiszesz!


Bezwstydna dupcia

Witam serdecznie. Mam trzydzieści dwa lata. Kwota jaka mnie zadowoli to 200zł za numerek. Przekonaj się i sam sprawdź...Pozdrawiam i czekam na telefon.


Doświadczona dziwka

Witajcie ;). Mam niecałe 33 lata. Kasa jaka mnie zadowala to 100 zł za spotkanie. Finał gdzie tylko chcesz, na twarz, do buzi, czy z połykiem :)


Nienasycona dupa

Witam wszystkich. Mam trzydzieści osiem lat. Kwota jaka mnie zadowala to 50 zł za pół godziny. Zadzwoń do mnie, a na pewno nie pożałujesz naszego znajomości.


Zgrabna nastka

Witam was. Mam 26 lat. Cena jaka mnie zadowala to 200 zł za spotkanie. Zachęcam na miłe chwile,jako grę wstępną proponuję miłość francuską bez zabezpieczenia z finałem gdzie chcesz! Co Ty na to?


Perwersyjna niunia

Hej - przedstawiam się ;). Mam dwadzieścia dziewięć lat. Kwota jaka mnie interesuje to 60 zł za spotkanie. Mam ogoloną w paseczek cipke, która zaprasza do siebie niezwłocznie Twojego kutaskaPartnerzy