Okoliczne anonse

Znane

znane nago znane polki nago celebrytki

Anonse Barzowice
PRYWATNE FILMYOstatnio dodane

Piękna galerianka

Jestem tu nowa. Mam trzydzieści siedem lat. Kasa jaka mnie zadowoli to 60 zł za numerek. Skromna blondyneczka z temperamencikiem i biustem 4 marzy o mężczyźnie, który ją przeleci. Nie przegap mnie a na pewno do mnie wrócisz.


Soczysta studentka

Witam serdecznie... Mam niecałe 23 lata. Kasa jaka mnie interesuje to 60zł za spotkanie. Jestem otwarta na wszelkie propozycje.


Ostra dziwka

Czesc. Mam niecałe 33 lata. Pieniadze jakie mnie interesują to 50 zł za numerek. Jeżeli będziesz dla mnie hojny, wynagrodze Ci to najlepiej jak potrafie:)


Młodziutka kusicielka

Witam wszystkich panów ;). Mam 19 lat. Cena jaka mnie satysfakcjonuje to 60zł za godzinę. Masz ochote na zabawę z wyzwoloną dziewczyną? Czekam.


Bezwstydna sunia

Ahoj. Mam 21 lat. Kwota jaka mnie interesuje to 80 zł za numerek. Mam nadzieję że mogę oczekiwać od ciebie dyskrecji. Czekam.


Wyłuzdana dupodajka

Hej - przedstawiam się ;). Mam niecałe 29 lat. Kasa jaka mnie satysfakcjonuje to 80zł za godzinkę. Zapraszam na spotkania Panów, naprawdę na wysokim poziomie intelektualnym. Jestem dziewczyną z klasą, dlatego stawiam poprzeczkę wysoko.Partnerzy