Okoliczne anonse

Znane

znane nago znane polki nago celebrytki

Anonse Żory
PRYWATNE FILMYOstatnio dodane

Piękna lodziara

Witam cie serdecznie. Mam dwadzieścia jeden lat. Kasa jaka mnie zadowoli to 100zł za godzinkę. Chętna jestem na spotkanie z nieznajomym nawet dzisiaj.


Atrakcyjna dupodajka

Witam wszystkich. Mam trzydzieści dwa lata. Kwota jaka mnie satysfakcjonuje to 200zł za full serwis. Spotkanie u mnie lub w hotelu.


Podniecona kusicielka

Cześć jestem tu nowa. Mam 20 lat. Cena jaka mnie satysfakcjonuje to 200 zł za full serwis. Jeśli pragniesz chwili zapomnienia w moich ramionach to serdecznie zapraszam! Mam mieszkanko i wolne wieczory.


Rozkoszna cycatka

Witam:). Mam niecałe 28 lat. Kwota jaka mnie interesuje to 50 zł za pół godzinki. Serdecznie zapraszam kulturalnych i zdecydowanych panów do mojego dyskretnego mieszkania. Zapewniam pełną satysfakcję i maksimum przyjemności. Jestem inteligentną kobietą świadomą potrzeb prawdziwego mężczyzny.


Śliczna laseczka

Witam i pozdrawiam wszystkich. Mam 27 lat. Cena jaka mnie zadowoli to 150 zł za spotkanie. Zadzwoń do mnie to porozmawiamy o konkretach.


Bezwstydna panienka

Witaj kochanie. Mam trzydzieści trzy lata. Kwota jaka mnie zadowoli to 150zł za numerek. Zapewniam dyskrecję. Jestem kobietą inną niż wszystkie przekonaj się sam.Partnerzy