Okoliczne anonse

Znane

znane nago znane polki nago celebrytki

Anonse Jawornik Przedmieście
PRYWATNE FILMYOstatnio dodane

Atrakcyjna dupa

Cześć wszystkim!!!. Mam trzydzieści dwa lata. Kwota jaka mnie zadowoli to 200zł za full serwis. Ponęta blondynka gotowa na miłe chwile z nieznajomym, czekam na telefon.


Sexi szpareczka

Witam wszystkich. Mam trzydzieści pięć lat. Cena jaka mnie interesuje to 150zł za godzinę. Szalona i spontaniczna zarówno w życiu, jak i w łóżku. Szukam niebanalnych, otwartych mężczyzn. Liczę na dyskrecję.


Nienasycona panienka

Witajcie ;). Mam 28 lat. Kwota jaka mnie satysfakcjonuje to 150 zł za numerek. Lubię to robić w każdej pozycji. Niczego Ci nie odmówię.


Goła nimfomanka

Witam wszystkich panów ;). Mam niecałe 34 lata. Kasa jaka mnie interesuje to 50zł za pół godziny. Nawiąże dłuższą znajomość z uległym mężczyzną. Zabaw ze mną nie pożałujesz na pewno nawet jeśli będę ostra.


Młoda galerianka

Witam nieśmiało. Mam 18 lat. Cena jaka mnie satysfakcjonuje to 100 zł za godzinkę. Jestem zwykłą kurą domową. Garów mam dość chętnie bym się zajęła jakimś kutaskiem. Może Ty masz ochotę? Napisz!


Piękna panna

Ahoj. Mam niecałe 35 lat. Kwota jaka mnie zadowala to 200zł za godzinę. Zrobię wszystko na co miał będziesz ochotę. Jestem dobra w spełnianiu życzeń. Musisz mi tylko zdradzić swoje.Partnerzy